Click to order

ПРО «ЦЕХ»

Погодьтесь, всім нам хочеться БІЛЬШОГО і, що найголовніше, кожен здатен отримати це БІЛЬШЕ, реалізувавши себе шляхом вираження своєї особистої думки та емоцій, не зважаючи на прогниле суспільство з його «праведними» стереотипами та з багатьма безглуздими правилами, які тільки пригнічують розвиток та самовираження. Ось чому було створено цей проект – заради БІЛЬШОГО.

«CEH» - це бунтарський бренд , який шокує, руйнує правила, відважно демонструючи свою позицію, іронічно висміюючи банальні кліше в пошуках кращого. Ідея бренду полягає в додаванні в повсякденне життя іронії та сміливості в самовираженні, наданні альтернативи «сірим» речам.

Тому, запам’ятай одне: наші вироби не знімають під час сексу :) Це єдине наше правило, а тепер і твоє. Висловлюйся разом з «CEH» і посрати, якщо це комусь не подобається чи незрозуміло, навіщо їм догоджати? Головне. щоб подобалось тобі.

«ЦЕХ» створений в 2020 р.

Графіті логотип CEH

ПРО ПРОДУКЦІЮ

В цехах в'язальної фабрики ми почали з шкарпеток, звідси і назва бренду. Живучи метою створювати особливе для особливих, принципово закцентувавшись не тільки на дизайні, а й на функціональності та якості виробів, тим самим вирішуючи проблеми продуктів та потреби тих, хто ними користується.

І, хоча, з самого початку мова йшла тільки про шкарпетки, керуючись своїми принципами, ми завжди пам'ятали про своє бажання створювати також інші продукти, що зможуть допомогти особистостям ще ширше відкритись та стануть їхніми незамінними атрибутами.

Пришивають етикетку до шкарпеток CEH