ПН-ПТ 10:00-19:00. Безкоштовна доставка від 1600 грн.

tabi socks (японські)

Товарні позиції представлені в каталозі захищені авторським правом та зареєстровані, як промислові взірці.

Tabi Socks (Японські Шкарпетки) від ЦЕХ

Ласкаво просимо в наш «ЦЕХ», де ви зможете знайти найкращу колекцію японських шкарпеток tabi. Ці унікальні шкарпетки, популярні у Японії, характеризуються окремим відділенням для великого пальця, надаючи особливий комфорт та унікальний стиль.

Аніме шкарпетки від фанатів для фанатів

Ми пишаємося нашою колекцією Tabi шкарпеток з унікальними аніме дизайнами. Якщо ви відчуваєте палке захоплення японською культурою або аніме, наша колекція створена спеціально для вас!

Цікавий факт: серед нашої команди є справжні «отаку», які вклали свою душу в створення цієї колекції, аби ви відчули їх пристрасть до японської культури та аніме (≧◡≦) ♡.

Характеристики tabi шкарпеток

Всі наші tabi шкарпетки створюються винятково з натуральної 100% бавовни найвищого ґатунку, вміст якої в шкарпетках 97%, що відповідає всім світовим ЕКО стандартам. Це дозволяє шкарпеткам одночасно підтримувати комфортну температуру та вентилюватись, при цьому поглинаючи вологу.

Шкарпетки мають укріплену п’яту, високоеластичну резинку висотою 24-26 см, а також табі мисок, що дозволяє носити анатомічне взуття та зменшити пітливість в області пальців.