Click to order

Чому не треба знімати шкарпетки під час сексу?

Думаєш, що наш слоган «не знімати під час сексу» ‒ просто прікольна фраза? Ок, вона дійсно прікольна, а ще це реально кльовий лайфхак. Якщо хочеш отримувати від сексу максимум задоволення, то оголюй все. ВСЕ, ОКРІМ СТОП.

Дівчата часто харяться, коли їхні партнери не знімають шкарпетки в інтимні моменти. А варто було б взяти з них приклад. Адже дослідження довели, що як чоловіки, так і жінки, котрі займаються сексом в шкарпетках, набагато частіше досягають оргазму, ніж ті, хто керується застарілими стереотипами про дрес-код в ліжку.

Справа в тому, що шкарпетки впливають на збільшення рівня лібідо, вони допомагають зберігати ноги в теплі, що дає відчуття комфорту і поглиблює емоції від сексу. Наука не піздить: наявність шкарпеток під час статевого акту впливає на активність кори головного мозку, зокрема тих його ділянок, які відповідають за відчуття страху і тривоги. Це особливо стосується дівчат, яким важче досягнути оргазму та повністю розслабитись і, відповідно, вони досягають оргазму частіше і швидше.

Шкарпетки CEH Не знімати під час сексу

Цехівські шкарпетки ми робимо настільки високої якості, що з ними можна і в вогні, і в воді, і на дивані. Створені з натуральних дихаючих компонентів за сучасними технологіями, які якісно вентилюють та поглинають вологу, не даючи ногам засмердітись навіть після важкого робочого дня. Щоб ти без зайвого дискомфорту та страху міг не знімали шкарпетки навіть під час сексу і навіть брати з собою додаткову пару для свого партнера, від чого кайф від сексу буде подвійний.

І по секрету, чим частіше носиш шкарпетки CEH, тим, з кожним разом, секс стає все яскравішим, вони заряджаються на секс, а інколи настільки сильно, що впливають на людей навколо, тому ОБЕРЕЖНО з ними!

Нацюцюрник CEH не знімати під час сексу